PARTNER PORTALU
Różana terapia

Różana terapia

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Urok tego wnętrza szczególnie ceni się w długie, zimowe wieczory, gdy tęsknota za pełnym wonności rosarium, staje się bodźcem do prywatnych seansów aromaterapii.

Przeznaczona dla trzyosobowej rodziny łazienka, to wnętrze praktycznie zdominowane przez jeden, interesujący odcień – melanż subtelnego, pudrowego różu i pięknej czerwieni.

Złożona z drobnych kostek, delikatnie połyskująca mozaika, całkowicie pokryła jedną ze ścian, zaś jej ciepły, dynamiczny kolor „rozlał się” dalej, na podłogę łazienki. Dzięki temu wnętrze wygląda, jakby zostało obsypane płatkami róż.

Ciekawe kontrasty

Aby jednak nie było zbyt słodko i romantycznie, aranżacja wnętrza została urozmaicona jasnoszarymi płytkami gresowymi w tradycyjnych formatach oraz egzotycznym drewnem zebrano, które całość zdecydowanie uszlachetniło.

Metraż łazienki nie jest duży, swobodnie mieści się tu zaledwie wanna, umywalka i WC, dlatego ścianę nad umywalką w całości wyłożono lustrem, które, jak wiadomo, ma moc optycznego powiększania przestrzeni.

Praktyczna półka

Powstałą pod lustrem, rozciągniętą na całej długości ściany niszę, postanowiono praktycznie wykorzystać i stworzyć z niej półkę na kosmetyki i drobiazgi. Półka została wykończona fornirem zebrano i efektownie podświetlona lampkami halogenowymi.

Miejsce na pozostałe łazienkowe akcesoria przygotowano na półkach przy wannie, zaś na zapasowe ręczniki – w pionowej wnęce obok drzwi, w której ukryto również pralkę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także