PARTNER PORTALU
Rysunek kamienia w łazience: 10 zdjęć z polskich domów

Rysunek kamienia w łazience: 10 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
14 sty 2018 10:57

Nic tak nie dodaje elegancji aranżacji łazienki jak piękne kamienne pasy i żyłki. Zobaczcie jak ich rysunek zdobi polskie łazienki!

Kamień uważany jest za materiał szlachetny, ekskluzywny, dlatego też jego obecność dodaje łazience swoistego prestiżu. Jednak nawet jeżeli nie zwracamy uwagi na "reputację" tego materiału, jego piękny rysunek z pewnością się nam spodoba.

Wieńczące jego powierzchnię w różnych konfiguracjach pasy i żyłki stanowią niezwykłą dekorację łazienki, wpisując się jednocześnie w trend rezygnacji z licznych bibelotów na rzecz charakterystycznych faktur i tekstur materiałów wykończeniowych.

Marząc o udekorowaniu łazienki rysunkiem kamienia możemy zdecydować się - oczywiście -  na naturalny materiał, ale duży wybór pięknych dekorów znajdziemy również w ofercie płytek ceramicznych. Dzięki technologii nadruku cyfrowego współczesne płytki ceramiczne potrafią bardzo wiernie oddać rysunek naturalnych kamieni, a stale rosnące wymiary sprawiają, że imitują ten materiał do złudzenia.

W naszej galerii prezentujemy 10 zdjęć z polskich domów, w których łazienkę zdobi rysunek kamienia (czy to naturalnego, czy też w postaci płytek imitujących kamień). 

Zobacz również >> Płytki jak marmur: 6 kolekcji polskich marek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także