×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Salon kąpielowy: zobacz gotowy pomysł na aranżację

Salon kąpielowy: zobacz gotowy pomysł na aranżację

Autor: Redakcja Łazienka.pl
01 kwi 2019 11:34
Aktualizacja: 01 kwi 2019 11:38

Łazienki w naszych domach przestają być wyłącznie miejscem, w którym wykonujemy niezbędne czynności higieniczne i pielęgnacyjne. Coraz częściej przybierają one kształt eleganckich pokoi kąpielowych, stając się strefą relaksu i luksusu – prawdziwym domowym SPA, w którym wszystkie elementy wyposażenia spełniają najwyższe standardy funkcjonalne i estetyczne.

Modnym a zarazem praktycznym trendem jest montowanie w łazience umywalki w kształcie misy stojącej na blacie. Jest to z jednej strony ukłon w kierunku tradycji – odwołanie się do wystroju dawnych łazienek, gdzie do toalety wykorzystywano ustawione na szafkach lub stelażach miski, a z drugiej – nowoczesne, funkcjonale rozwiązanie dające wyjątkowy efekt wizualny i pozwalające na dowolne zagospodarowanie przestrzeni pod blatem. Umywalki-misy wymagają montażu specjalnie przystosowanych baterii o wysokim korpusie i długiej wylewce, umożliwiającej wygodne umycie rąk.

Ten obszerny pokój kąpielowy to przykład udanego połączenia luksusu i wyrafinowanych ozdób ze spokojem i harmonią. Uwagę przykuwają sztukaterie na suficie, bogato zdobione lustro w stylu retro, wytworna posadzka i oryginalny żyrandol. Doskonale współgrają z nimi zabudowane szafki, wolno stojąca wanna na postumencie z baterią podłogową oraz białe, nablatowe umywalki we wnęce z lustrem. Z wszechobecną bielą kontrastują drewniana listwa pod blatem, srebrna oprawa lustra i oryginalnego stolika oraz baterie.

Przy dwóch stanowiskach umywalkowych zamontowano wysmukłe baterie Fiesta marki Ferro o minimalistycznym designie, zaopatrzone w regulatory ceramiczne, zapewniające bezawaryjność urządzenia. Wyjątkowe wrażenie, jakie wywiera to wnętrze wynika przede wszystkim z perfekcyjnego doboru i jakości jego wyposażenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także