PARTNER PORTALU
Ściana w łazience: niebanalne pomysły z polskich domów

Ściana w łazience: niebanalne pomysły z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
10 marz 2018 13:11

Kiedy myślimy o ścianie w łazience najczęściej wyobrażamy sobie płytki ceramiczne. Tymczasem sposobów na wykończenie łazienkowych ścian jest znacznie więcej!

Ściany w pomieszczeniu, zwłaszcza takim jak łazienka, pełnią bardzo ważną rolę dekoracyjną. Budują nastrój, nadają styl pomieszczeniu. Wybór odpowiedniego wykończenia jest tym bardziej istotny.

Sposobów na wykończenie ściany w łazience jest ogrom. Już same płytki ceramiczne oferują niemal nieograniczone pole do popisów aranżacyjnych (zobaczcie niektóre z niesamowitych efektów na współczesnych płytkach). Płytki to jednak nie jedyny materiał po jaki możemy sięgnąć. 

Możemy sięgnąć również po takie materiały jak choćby beton, szkło, fototapeta, kamień dekoracyjny i naturalny, zwykła farba czy wielkoformatowe lustro. A oprócz mnogości materiałów do naszej dyspozycji mamy także kreatywność własną lub architekta. W naszej galerii zebraliśmy dla Was 16 zdjęć z polskich domów, w których ściany w łazience robią piorunujące wrażenie. Zobaczcie sami!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także