PARTNER PORTALU
Ściana w łazience: pomysły na tapetę i fototapetę

Ściana w łazience: pomysły na tapetę i fototapetę

Autor: Anna Sołomiewicz
20 lut 2019 09:14

Niedrogim i bardzo efektownym sposobem na wykończenie ściany w łazience jest fototapeta lub tapeta. Zobaczcie jak takie rozwiązanie wygląda w domach i mieszkaniach Polaków!

Ścianę w łazience możemy wykończyć na wiele sposobów - niekoniecznie płytkami. Jednym z efektowniejszych, a jednocześnie nie wymagającym dużych nakładów finansowych są fototapety i tapety.

Ich montaż na ścianie jest prostszy i szybszy od płytek, a efekt wizualny może być zapierający dech w piersiach. Dobrze dobrany motyw potrafi również znacznie powiększyć optycznie łazienkę (zwłaszcza w przypadku fototapet, przedstawiających malownicze krajobrazy, z podkreśloną perspektywą). 

Fototapetę bądź tapetę w łazience trzeba będzie odpowiednio zabezpieczyć przed wilgocią. Jedni decydują się przekryć ją szklaną taflą, inni wybierają wersje przystosowane do mokrych pomieszczeń. Obecnie zarówno fototapety jak i tapety mogą być bowiem wodoodporne. Warto zwrócić uwagę na ten fakt, przy zakupach. 

W naszej galerii pokazujemy przykłady łazienek, w których ściany zdobią tapety lub fototapety. Wszystkie aranżacje łazienek nabrały dzięki temu wyrazu, zostały ożywione kolorem lub optycznie dodano im kilku centymetrów. Jak Wam się podoba taki sposób na ścianę w łazience?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także