×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ściana w strefie prysznica: zobacz pomysły projektantów

Ściana w strefie prysznica: zobacz pomysły projektantów

Autor: Anna Sołomiewicz
18 paź 2019 10:02

Ścianę w strefie prysznica można wykończyć w ciekawy sposób, tak aby urozmaiciła aranżację całego pomieszczenia. Zobaczcie, co proponują projektanci.

Kabina prysznicowa zastępuje coraz częściej wannę w polskich domach. Nowoczesne strefy prysznica - dzięki proponowanym rozwiązaniom, takim jak płaskie brodziki, odpływy liniowe, podtynkowa armatura czy kabiny o atrakcyjnym wzornictwie - nie przypominają tych sprzed 10 lat. Są zdecydowanie bardziej delikatne i subtelne, nie przytłaczając aranżacji wnętrza, a wręcz stają się jej atutem. 

Chcąc urządzić estetyczną strefę prysznica do dyspozycji mamy wiele ciekawych opcji. Możemy zdecydować się na kabinę z dekorem na szkle, brodzik z efektownym wykończeniem, odpływ w eleganckim kolorze, model kabiny z kolorowymi profilami (w tym sezonie hitem jest czerń!), ale także... na wykończenie ściany w strefie prysznica w ciekawy sposób. 

Ścianę w strefie prysznica wykończyć możemy różnymi materiałami - od popularnych płytek, po hartowane szkło. Zdobić ją mogą różne wzory i motywy. Jeżeli chcemy wyróżnić nieco to miejsce, wybierzmy fakturę i kolor kontrastujące z resztą łazienki bądź też postawmy na ciekawą grafikę czy zdjęcie. 

W naszej galerii pokazujemy przykładowe pomysły na ścianę w strefie prysznica. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także