PARTNER PORTALU
Ściana w strefie umywalki: 12 pomysłów z polskich domów

Ściana w strefie umywalki: 12 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
08 lut 2018 14:32

Strefa umywalki to wizytówka całej łazienki, a ściana nad umywalka - jej aranżacyjna kropka nad i. Zobaczcie jak ciekawie i ładnie ją wykończyć na przykładach projektów z polskich domów.

Łazienka coraz częściej przestaje być pomieszczeniem sanitarnym, które zamykamy przed naszymi gośćmi, a pretenduje do miana wizytówki domu. Jeżeli sama łazienka jest wizytówką mieszkania czy domu, to strefa umywalki bez wątpienia jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc łazienki. Dlatego też sposób w jaki wykończymy ścianę nad blatem łazienkowym staje się tak ważny. 

Warto wyróżnić ścianę w strefie umywalki na tle innego pomieszczenia. Możemy to zrobić sięgając po inny materiał, zestawiając np. płytki ceramiczne z tradycyjną farbą, lub też wybrać kontrastujący kolor lub inną fakturę okładziny. Tradycyjne materiały wykończeniowe możemy również zastąpić np. dużą taflą lustrzaną.

Możemy zestawiać ze sobą różne kolory, wzory i materiały, zyskując bardzo ciekawe kombinacje, które sprawią, że ściana w strefie umywalki będzie prawdziwą ozdobą wnętrza. Kilka ciekawych pomysłów prezentujemy w naszej galerii.

Ściana w strefie umywalki to oczywiście nie wszystko. Zobaczcie pomysły na eleganckie, okrągłe lustro.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także