PARTNER PORTALU
Sposób na małą łazienkę: parawan nawannowy

Sposób na małą łazienkę: parawan nawannowy

Autor: Redakcja Łazienka.pl
16 paź 2017 10:15

Nie w każdej łazience zmieści się wanna i prysznic. Parawan nawannowy to swego rodzaju kompromis, który da nam sporą swobodę w dalszej aranżacji przestrzeni.

Jest to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które idealnie nadaje się w szczególności dla niewielkich pomieszczeń. O czym mowa? O parawanie nawannowym. Pozwala on na zaspokojenie potrzeb zwolenników kąpieli w wannie, jak i pod prysznicem. 

Na rynku dostępne są te wykonywane z różnych materiałów, które mają wpływ nie tylko na estetykę, lecz także na praktyczne użytkowanie. Najczęściej wybierane są parawany ze szkła hartowanego.

Dostępne w ofercie firmy Sanplast produkty mają od 70 do 180 cm szerokości. Ich różne konstrukcje pozwalają na wybór tego, który zabuduje naszą wannę w całości lub częściowo. Możemy wybrać parawan jednoczęściowy taki jak: KW/PRIII czy też PW1/FREE i PW2/FREEII, produkt kilkuelementowy z drzwiami przesuwnymi - D2-W/TX5b. Parawan PW2/FREEII to model, który można wygodnie składać – a taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli. Dostosowując produkt do potrzeb naszej łazienki możemy wybrać wersję prawą lub lewą w zależności od strony, z której będzie montowany.

Dodatkowym atutem tych produktów jest ich prosta instalacja. Polega ona przede wszystkim na zamocowaniu do ściany profili lub zawiasów, instalacji ścianek lub drzwi oraz odpowiednim wypoziomowaniu produktu. Dokładne wykonanie montażu zapewni bezproblemowe użytkowanie.

- Nasze parawany nawannowe wykonano ze szczególną dbałością o formę i detale. Ich zróżnicowane wzornictwo pomoże dopasować produkt do każdej aranżacji łazienki. Chcemy dać Klientowi produkt, który będzie nienarzucający i pozwoli mu na stworzenie idealnej przestrzeni kąpielowej. – dodaje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA.

Źródło: Sanplast

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także