PARTNER PORTALU
Sposób na małą łazienkę: wanna z parawanem

Sposób na małą łazienkę: wanna z parawanem

Autor: Anna Sołomiewicz
31 sty 2018 09:15

Wanna czy kabina prysznicowa? Na to pytanie musiało odpowiedzieć sobie wiele osób urządzających małą łazienkę. Idealnym kompromisem w takim wypadku jest wanna z parawanem.

Prawdziwą bolączką właścicieli małych łazienek jest wygospodarowanie miejsca na przestrzeń do kąpieli. Większość z nich może zapomnieć o posiadaniu i kabiny, i wanny. Co jednak zrobić jeżeli nie chcemy rezygnować ani z relaksujących, wieczornych kąpieli, ani z szybkiego, energetyzujące prysznica o poranku, podczas którego nie będziemy musieli martwić się o zachlapanie łazienki? 

Świetnym, wręcz idealnym rozwiązaniem do małych łazienek są wanny z parawanem. Montując na wannie parawan nawannowy zyskujemy wiele z zalet kabiny prysznicowej, nie rezygnując jednocześnie z dobrodziejstw, jakie oferuje nam wanna. Parawany nawannowe mogą być różne - w postaci pojedynczej tafli, a nawet drzwi przesuwnych, które zamknięte całkowicie zamykają przestrzeń kąpieli (świetnie sprawdzą się w przypadku wanien stykających się z trzema ścianami).

Niektóre wanny są specjalnie wyprofilowane w łuk dopasowany do kształty półokarągłego parawanu - taka kabino-wanna dodatkowo podnosi komfort korzystania z natrysku. Na rynku dostępne jest również oryginalne rozwiązanie, przemieniające wannę w kabinę. Mowa o wannie z drzwiczkami, którą dodatkowo możemy połączyć z parawanem. Taka wanna, oprócz dobrodziejstw typowej kabino-wanny, oferuje również łatwe wejście do strefy prysznica, niczym do kabiny.

Zobacz także >> Sposób na małą łazienkę: lustrzane szafki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także