PARTNER PORTALU
Strefa prysznica: dobierz kabinę do swoich potrzeb

Strefa prysznica: dobierz kabinę do swoich potrzeb

Autor: Redakcja Łazienka.pl
07 paź 2019 15:50

Wybór właściwej kabiny prysznicowej to kwestia nie byle jakiej wagi. Warto dopasować ją do kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także zwrócić uwagę na takie aspekty, jak łatwość utrzymania produktu w czystości.

Najnowsza oferta marki Koło, linia kabin prysznicowych Geo, jest idealną propozycją dla miłośników designu i nowoczesności. W przypadku tego rozwiązania udoskonalona i wzmocniona konstrukcja oraz funkcjonalizm łączą się z wysokimi walorami estetycznymi.

W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, kolekcja kabin prysznicowych Geo zapewnia więcej swobody i komfortu pod prysznicem. W nowej kabinie prysznicowej uchwyt do otwierania drzwi umieszczono w profilu, dzięki czemu pozostają one przejrzyste i gładkie na całej powierzchni. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest usztywnienie konstrukcji. Drzwi nie chwieją się, a ich krawędź jest lepiej chroniona. Co więcej – brak wystających elementów, takich jak uchwyt i jego mocowanie, pomaga utrzymać kabinę w czystości.

Wiele potrzeb, jedno rozwiązanie

Dbałość o dobre samopoczucie zaczyna się od łazienki. Kompleksowa linia łazienkowa GEO jest rozwiązaniem dopracowanym w najdrobniejszym detalu. Dzięki odbojnikowi sprężynowemu, drzwi kabiny zawsze pozostają w profilu, a podczas przesuwania są niemal bezgłośne.

W ofercie Geo znajdują się zarówno kabiny kwadratowe, jak i półokrągłe. Każda wersja ma swoje zalety – w zależności od tego, czy chcemy uzyskać więcej miejsca wewnątrz kabiny, czy dodatkową przestrzeń w łazience. Jest to także kwestia gustu, czy wybierzemy zdecydowane kąty proste, czy łagodne zaokrąglenia.

Z kabiną prysznicową można skonfigurować strefę prysznicową dokładnie według potrzeb. Od drzwi przesuwanych, przez otwierane klasycznie, aż po wyeksponowaną kabinę – w każdym przypadku przeszklone powierzchnie będą mocnym atutem.

W serii znajduje się 7 rodzajów kabin oferując łącznie 16 produktów.

Czysty komfort!

Kabina prysznicowa Geo pokryta jest specjalną powłoką Reflex Koło, która sprawia, że woda spływa gładko, a powierzchnia kabiny jest odporna na osady i zanieczyszczenia. Powierzchnia szkła pozostaje zawsze estetyczna i łatwo utrzymać ją w czystości. Do pielęgnacji kabiny wystarcza delikatna ściereczka, co oznacza koniec męczącego szorowania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także