PARTNER PORTALU
Strefa prysznica w narożniku: tak urządzają inni

Strefa prysznica w narożniku: tak urządzają inni

Autor: Anna Sołomiewicz
09 sty 2018 09:31

Urządzając strefę prysznica w łazience warto zaplanować ją w narożniku pomieszczenia. Dzięki temu nie zajmie zbyt wiele miejsca.

Jeżeli dysponujemy dużą, obszerną łazienką i marzy nam się wnętrze w konwencji salonu kąpielowego, możemy oczywiście zdecydować się na kabinę prysznicową przyścienną, nawet typu walk-in, otwartą, umożliwiającą wejście z obu stron kabiny. W polskich realiach większość łazienek jest jednak zdecydowanie zbyt mała na taką ekstrawagancję, a urządzając strefę natrysku trzeba walczyć o każdy centymetr. 

Własnie dlatego narożnik to świetnie miejsce na urządzenie strefy prysznica. Wpasują się w niego wszelkie modele kabin: prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, w formie składanych drzwiczek (te dwa ostatnie rodzaje są idealne do małych wnętrz!), a także wspomniane wcześniej modele typu walk-in, tyle że w wersji z pojedynczą taflą szkła. 

Usytuowanie prysznica w narożniku pomaga także urządzić komfortowo tę przestrzeń. Dzięki sąsiedztwie aż dwóch ścian, na jednej możemy umieścić armaturę, a na drugiej - na przykład - zaplanować wnęki w zabudowie g-k, które posłużą jako półki lub wygodne siedzisko. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także