PARTNER PORTALU
Strefa prysznica w polskich domach: 12 przykładów bez brodzika

Strefa prysznica w polskich domach: 12 przykładów bez brodzika

Autor: Anna Sołomiewicz
15 lis 2017 16:08

Strefa prysznica bez brodzika cieszy się coraz większą popularnością. Zobaczcie jak wygląda w domach Polaków.

Prysznic pozbawiony brodzika, niegdyś zarezerwowany wyłącznie dla przestrzeni szpitalnych, coraz częściej jest spotykany również w polskich domach. Zalety strefy natrysku pozbawionej brodzika zauważa coraz więcej prywatnych inwestorów. Tak zaaranżowana strefa prysznica ma bowiem wiele plusów.

Jednym z nich jest nowoczesny, minimalistyczny i schludny wygląd, wpisujący się w obowiązujące obecnie trendy aranżacyjne.

Co więcej, zrównanie prysznica z podłogą reszty pomieszczenia pozwala na bezprogowe i bezproblemowe wejście pod prysznic, co jest znacznym ułatwieniem dla osób z niepełnosprawnością, kobiet w ciąży, małych dzieci czy seniorów.

Wreszcie, strefa prysznica, w której posadzka jest taka sama jak w całej łazience pozwoli zatrzeć wizualne granice pomiędzy strefami wnętrza i, tym samym, optycznie powiększa przestrzeń całego pomieszczenia. 

Strefa prysznica bez brodzika świetnie komponuje się z modnymi kabinami typu walk-in, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby brak brodzika połączyć również z bardziej tradycyjnymi modelami kabin prysznicowych. Różne warianty tego rozwiązania aranżacyjnego możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także