Strefa umywalki: nowa kolekcja mebli łazienkowych

Strefa umywalki: nowa kolekcja mebli łazienkowych

Autor: Redakcja Łazienka.pl
17 paź 2019 15:36

Pisząc o strefie umywalki często określamy ją wizytówką łazienki i newralgicznym punktem na mapie tego miejsca. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich mebli.

 “Wash point” to jeden z najważniejszych miejsc łazienki, zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym. Dlatego Roca wprowadza nowy zestaw typu Unik w modnych wykończeniach – umywalka w zestawie z szafką łazienkową Ronda.

Meble Ronda dostępne są w dwóch kompozycjach: pierwsza stanowi fronty imitujące beton z korpusami w bieli, druga to połączenie bieli w macie i połysku. Obie propozycje są w trendach, ale też są uniwersalne i nadają się do wielu przestrzeni. Umywalka jest pojemna, a płaskie brzegi pełnią funkcję półki na mydło.

Można wybrać 3 szerokości mebli w zależności od wielkości łazienki: 60, 70 i 80 cm. Meble są bardzo praktyczne, mają dwie szuflady, z czego górna wyposażona jest w syfon oszczędzający miejsce, co zwiększa przestrzeń do przechowywania. Wygodne szuflady mają ekskluzywną funkcję i posiadają komfortowy system cichego domykania "Push Open". Dno szuflad dodatkowo pokryte jest elegancką matą.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także