Strefa umywalki: postaw na praktyczną szafkę

Strefa umywalki: postaw na praktyczną szafkę

Autor: Redakcja Łazienka.pl
03 paź 2019 10:28

Strefa umywalki to newralgiczne miejsce w łazience - bardzo ważne zarówno dla estetyki całego wnętrza, jak i dla komfortu jego korzystania. Poznaj model szafki, która świetnie sprawdzi się w roli eleganckiego i praktycznego mebla.

Szafka pod umywalkę to nieodłączny element strefy umywalki w wielu łazienkach. Powinna być zarówno praktyczna w użytkowaniu, jak i estetyczna, gdyż przestrzeń ta to swoista wizytówka całej łazienki. 

Firma Excellent proponuje szafki z kolekcji TUTO - dedykowane do umywalek nablatowych. Meble pozbawione są zbędnych elementów dekoracyjnych, wpisując się w modny styl minimalistyczny, jednocześnie dając się wkomponować w różne aranżacje, dzięki swojej nieinwazyjnej formie. Zamiast bogatych dekoracji, szafkę zdobią eleganckie, uniwersalne połączenia kolorystyczne (drewno/biel lub drewno/szary).

Wygodne korzystanie z szafek zapewniają prowadnice marki Hettich, w które wyposażone zostały szuflady, a system soft-close zapewnia cichy samodomyk. Meble to także dobra propozycja dla osób, dla których liczy się jakość. Do produkcji szafek wykorzystywane są najwyżej jakości płyty austriackiej firmy Effer, a lakiery używane do wykończenia mebli są ekologiczne, pozbawione całkowicie formaldehydów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także