PARTNER PORTALU
Świetne pomysły na pralkę w łazience

Świetne pomysły na pralkę w łazience

Autor: Anna Sołomiewicz
10 paź 2017 16:21

Jak urządzić łazienkę z pralką? Zobaczcie pomysły jakie podpatrzyliśmy w polskich domach!

Wśród właścicieli domów jednorodzinnych lub dużych mieszkań są szczęściarze, którzy mogą pozwolić sobie na przeznaczenie oddzielnego pomieszczenia na domową pralnię. Jednak zdecydowana większość osób musi wygospodarować miejsce na pralkę w łazience (niekiedy w kuchni, aczkolwiek ta opcja jest w Polsce znacznie mniej popularna). 

Najtrudniej mają oczywiście właściciele bardzo małych łazienek, chociaż również i posiadacze większej łazienki mogą być niezadowoleni z tego, że pralka "mąci" ich wymarzoną aranżację łazienki. Istnieje jednak wiele ciekawych sposobów na urządzenie funkcjonalnej i ładnej łazienki z pralką.

Pralkę można schować w słupku zabudowy meblowej, chowając za frontami meblowymi, przesłonić od góry przedłużonym blatem łazienkowym lub wkomponować w łazienkową wnękę. Chowając pralkę za frontem meblowym w bardzo małej łazience możemy zamontować drzwiczki składane niczym żaluzje, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić o wygospodarowanie dodatkowego miejsca na otwieranie drzwi.

W naszej galerii pokazujemy kilka świetnych pomysłów na łazienkę z pralką. Zobaczcie sami!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także