Szafka lustrzana zintegrowana z oświetleniem: seria produktów 3w1

Szafka lustrzana zintegrowana z oświetleniem: seria produktów 3w1

Autor: Anna Sołomiewicz
30 kwi 2017 13:38

Rozwiązania wielofunkcyjne to coraz popularniejszy trend w urządzaniu łazienek. Zobaczcie serię szafek lustrzanych zintegrowanych z oświetleniem.

Coraz częściej architekci i projektanci łazienek poszukują komfortu i funkcjonalności w serii ze średniej półki cenowej. Z myślą o nich firma Duravit stworzyła nową serię "Lustra i Oświetlenie". Profil świetlny, system przełączania, rozmiar, ogrzewanie lustra oraz miejsce do przechowywania mogą być indywidualnie dobrane dla wszystkich modeli w tej kategorii. Całe portfolio luster charakteryzuje się zredukowanym wzornictwem oraz jest kompatybilne ze wszystkimi produktami firmy. 

Wyróżniającą się cechą nowych szafek z lustrem jest rozszerzony podświetlony obszar w górnej krawędzi lustra. Z natężeniem powyżej 300 luxów oraz barwą światła 4.000 kelwinów, pole światła szerokości 60 cm kreuje miły nastrój. Boki obszaru światła oraz korpusu szafki są wykończone ramką z białego satynowanego szkła, nadając szafkom ponadczasowy, współczesny wygląd.

Wszystkie modele oferują obszerną przestrzeń do przechowywania z maksymalną głębokością 15 cm, pozwalając na bezpieczne przechowywanie codziennych akcesoriów na wbudowanych szklanych półeczkach, nawet w najmniejszych modelach. Szafka z lustrem jest dostępna w trzech wersjach: wariant podstawowy posiada tradycyjny włącznik montowany na ścianie. Wersja ze średniej półki cenowej zawiera ulepszoną opcję z dyskretnym włącznikiem na lustrze oraz wbudowanym gniazdkiem na wtyczkę. Rozwiązanie komfortowe charakteryzuje się dodatkowym panelem wewnętrznym z lustrem oraz podświetleniem umywalki. Wersje podstawowa i ulepszona są również dostępne jako modele do zabudowy z dopasowanymi ramami obudowy.

Trzy różne profile świetlne są teraz dostępne dla luster bez miejsca do przechowywania: światło nastrojowe na wszystkich czterech bokach, podświetlony obszar w górnej krawędzi lustra lub dwa podświetlone paski po bokach zapewniają optymalne warunki oświetlenia. Najnowocześniejsza technologia LED z nastrojowym światłem wzdłuż wszystkich czterech boków tworzą efekt "wall-washed", oblania ściany światłem: cztery źródła światła są przymocowane na tylnej płaszczyźnie dla jednorodnej iluminacji ściany wokół lustra. LEDy są również użyte w dwóch modelach z podświetlonymi paskami po bokach, tworząc źródło światła bez oprawy. Tak jak nowe szafki z lustrem, wszystkie modele są dostępne w trzech wersjach. Wariant komfortowy lustra może być wyposażony w ogrzewanie lustra, aby zapobiec jego parowaniu.

Nowe lustra i szafki z lustrem firmy Duravit są dostępne w czterech szerokościach w zakresie od 60 cm do 120 cm. Ta różnorodność opcji daje wolność projektowania oraz dostarcza szeroki zakres komfortowych funkcji – wszystkie w atrakcyjnym przedziale cenowym.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także