PARTNER PORTALU
Szafka pod umywalkę: 5 modnych modeli do łazienki

Szafka pod umywalkę: 5 modnych modeli do łazienki

Autor: Anna Sołomiewicz
10 kwi 2019 15:52

Szafka pod umywalkę może z pozoru wydawać się banalnym i nieistotnym elementem aranżacji łazienki. W rzeczywistości jednak, znajdując się w strefie umywalki, może być wizytówką łazienki nadając wnętrzu charakter. Bardzo istotna jest również jej ergonomia i funkcjonalność - w końcu to przy umywalce wykonujemy znaczną część czynności w łazience.

Obecnie popularne są meble podwieszane, ale modne są także szafki z metalowymi nóżkami w industrialnym stylu. Fronty, będące ważnym elementem estetyki szafki, mogą być gładkie, pozbawione uchwytów, z dekoracyjnymi uchwytami, a nawet zdobnymi frezowaniami czy dekoracyjną fakturą. Niektórzy producenci mają nawet w swojej ofercie szafki pod umywalkę z płytką ceramiczną na froncie. Jeżeli zatem chodzi o wygląd szafek pod umywalkę, mamy bardzo dużo możliwości wyboru. 

Wybierając szafkę podumywalkową warto jednak zwrócić uwagę również na jej walory praktyczne. Dobrze jeżeli będzie wyposażona w pojemne szuflady, najlepiej z przegródkami lub organizerami pozwalającymi uporządkować ich zawartość. Można także wybrać opcję z wysuwanym cargiem lub zintegrowanym koszem na bieliznę - w zależności od wielkości szafki i naszych potrzeb. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także