PARTNER PORTALU
Szafka pod umywalkę: to proponują producenci

Szafka pod umywalkę: to proponują producenci

Autor: Anna Sołomiewicz
28 sie 2019 09:55

Jaką szafkę pod umywalkę wybrać do naszej łazienki? Zobaczcie, co proponują producenci!

Wybór szafki pod umywalkę to ważna decyzja przy aranżacji łazienki. Mebel ten pomoże nam przechowywać łazienkowe przedmioty, które chcemy mieć pod ręką, jak również w znaczący sposób wpłynie na wrażenie estetyczne całego wnętrza. W końcu szafka pod umywalkę to element strefy umywalki, a ta - jak wielokrotnie piszemy - jest wizytówką całego wnętrza. 

Na rynku dostępnych jest wiele bardzo różnorodnych modeli szafek podumywalkowych. Meble łazienkowe w nowoczesnym stylu są podwieszane, mają gładkie fronty pozbawione uchwytów, często również są asymetryczne. Zwolennicy klasyki mogą z kolei postawić na modele na nóżkach i ze zdobnymi frezowaniami na frontach oraz dekoracyjnymi uchwytami wieńczącymi drzwiczki. 

Na czasie są meble łazienkowe w kilku kolorach, na przykład z białym frontem i antracytowymi otwartymi półkami. Popularnością cieszą się również konsole na czarnych, metalowych nogach, wpisujące się w model na styl industrialny. 

W naszej galerii zebraliśmy kilka pomysłowych przykładów na szafkę pod umywalkę. Zobaczcie, co proponują nam producenci!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także