×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Szafki w łazience: zobacz pomysły z polskich domów

Szafki w łazience: zobacz pomysły z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
31 lip 2019 18:38

Łazienka to pomieszczenie, w którym przechowujemy wiele przedmiotów. Dlatego też tak ważne w jej aranżacji są meble łazienkowe. Zobaczcie jakie pomysły mieli na nie inni!

Wbrew pozorom łazienka to takie pomieszczenie, w którym przechowujemy wiele przedmiotów. Środki czystości, kosmetyki, ręczniki, a także sprzęty drobnego AGD, jak suszarka do włosów, golarka czy depilator. Aby uniknąć chaosu i usprawnić korzystanie z pomieszczenia, każda z tych rzeczy powinna mieć swoje miejsce. I tutaj ogromne znaczenie mają meble łazienkowe. 

Wśród inwestorów wciąż najpopularniejszą opcją są meble łazienkowe wykonane na zamówienie. Meble na wymiar, dopasowane do metrażu i kształtu konkretnej łazienki to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli dysponujemy niewielkim wnętrzem (co jest swoistym standardem w polskich mieszkaniach).

Chcąc wykorzystać powierzchnię pomieszczenia do maksimum wybierajmy zabudowę meblową poprowadzoną aż pod sam sufit. Na najwyższych półkach będziemy mogli przechowywać rzadziej użytkowane przedmioty, a sięgające samego sufitu meble ułatwią nam utrzymanie ich w czystości. 

Zabudową meblową w łazience możemy także "wypełnić" wszelki wnęki w pomieszczeniu, jak np. przestrzeń nad zabudową stelaża w.c., zyskując więcej miejsca do przechowywania. Chcąc powiększyć optycznie wnętrze możemy pokusić się o szafki z lustrzanymi frontami, a planując ożywić aranżację pomieszczenia - wprowadzić fronty w żywym kolorze. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także