PARTNER PORTALU
Szara łazienka - 10 wnętrz z polskich domów

Szara łazienka - 10 wnętrz z polskich domów

Autor: Anna Usakiewicz
21 cze 2016 09:00

Szary to niewątpliwie odcień numer jeden tego sezonu. A jak urządzić gustowną łazienkę w szarościach? Polecamy 10 gotowych realizacji.

Kolor szary jest nie tylko modny, ale także uniwersalny i ponadczasowy. Sprawdzi się w aranżacji w każdym stylu. Podkreśli minimalistyczne formy wyposażenia, nowoczesny charakter wnętrza czy loftowy klimat łazienki. Doskonale oddaje surowy wygląd powierzchni - czy to płytek (zwłaszcza modnych imitacji betonu), czy tynków dekoracyjnych, jak też lakierowanych płaszczyzn MDF-u.

Do aranżacji łazienki szarości najlepiej wprowadzić za pomocą płytek gresowych, z których wykonamy okładziny podłóg i ścian lub ich fragmentów. Gres można bowiem połączyć z tynkiem dekoracyjnym lub metaliczną mozaiką. W nowoczesnych wnętrzach świetnie prezentują się szare lakierowane meble łazienkowe.

Aranżacja szarej łazienki jest na tyle wdzięczna i uniwersalna, że możemy ją ożywić za pomocą dodatków w dowolnym kolorze. Świetnie sprawdzą się czerwone, żółte i turkusowe, ale także dodatki wykonane z drewna, które ocieplą wnętrze.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także