PARTNER PORTALU
Szara łazienka: piękne kolekcje płytek ceramicznych

Szara łazienka: piękne kolekcje płytek ceramicznych

Autor: Anna Sołomiewicz
08 lis 2019 10:44

Szary kolor, podobnie jak biel i czerń, zdaje się nigdy nie wychodzić z mody. Szczególnie wdzięcznie prezentuje się w łazienkach, w postaci okładzin ściennych czy podłogowych.

W tym sezonie w łazienkach bezapelacyjnie króluje czerń, projektanci i producenci przekonują również do sięgania po żywe kolory. Wciąż jednak dużą popularnością cieszą się szare łazienki. Szarość to kolor ponadczasowy i wyjątkowo wdzięczny do aranżowania pomieszczeń, bowiem stanowi świetną bazę do wszelkich eksperymentów aranżacyjnych z innymi barwami. 

Dysponując szarą łazienką mamy nie tylko wnętrze, które zapewni atmosferę sprzyjającą relaksowi (szary kolor wycisza), ale będzie również łatwe do wszelkich delikatnych "liftingów" co sezon. Szarość świetnie współgra właściwie z każdym innym kolorem - naszą łazienkę możemy zatem odświeżać za pomocą akcesoriów i dodatków w najmodniejszych kolorach. 

Szare płytki ceramiczne to najpopularniejszy sposób na szarą łazienkę. Producenci prześcigają się w pomysłach jak je urozmaicić. Mamy zatem płytki imitujące beton, płytki jak szary kamień, płytki niczym bielone, szarawe deski, a także formaty cegiełek czy hekasagonów, a także wielkoformatowe slaby, które pozwolą stworzyć niesamowite złudzenie prawdziwej betonowej ściany lub kamiennego bloku. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także