Szare płytki: 10 modnych kolekcji do łazienek

Szare płytki: 10 modnych kolekcji do łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
02 lis 2018 14:48

Płytki ceramiczne to absolutna klasyka materiałów wykończeniowych, a szary kolor to uniwersalna barwa idealnie komponująca się z wieloma innymi kolorami i materiałami. Dziś mamy dla Was 10 kolekcji szarych płytek.

Płytki ceramiczne wciąż są najchętniej wybieranym materiałem wykończeniowym łazienek. Popularność zawdzięczają nie tylko odporności na wilgoć i łatwości w utrzymaniu w czystości, ale również różnym wariantom wzorniczym i kolorystycznym. 

Jeżeli chodzi o kolory to wciąż jedną z najchętniej wybieranych barw jest szarość. Szarą łazienkę łatwo ożywić innymi kolorami, a sama szarość stanowi świetne tło i dobrze komponuje się z wieloma materiałami i barwami. Szare płytki ceramiczne są zatem wyborem z wszech miar praktycznym, który daje jednocześnie dużo wolności aranżacyjnej w momencie kiedy chcemy nieco "odświeżyć" wnętrze. 

Szare płytki nie muszą być jednak nudne! Na rynku dostępne są warianty imitujące beton, kamień, płytki połyskujące, matowe, w wykończeniu lappato, z fakturą 3D oraz w różnych formatach i kształtach. 

W naszej galerii prezentujemy 10 kolekcji szarych płytek ceramicznych. Jak Wam się podobają?

Zobacz także >> Płytki ceramiczne: 15 kolekcji polskich marek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także