PARTNER PORTALU
Szare płytki ceramiczne: 15 kolekcji do łazienek

Szare płytki ceramiczne: 15 kolekcji do łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
05 lip 2019 10:27

Szarość to taki kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Zobaczcie 15 kolekcji płytek ceramicznych w tej ponadczasowej barwie.

Współcześnie produkowane płytki ceramiczne mogą przyjmować rozmaite kolory, nawet bardzo żywe barwy. Wciąż jednak jedną z najpopularniejszych jest po prostu szarość.

Szare płytki ceramiczne cieszą się nieprzerwaną popularnością wśród osób urządzających łazienki. Za ich wyborem przemawia z pewnością ich ponadczasowość i uniwersalność. Szary kolor nigdy nie wychodzi z mody, a jednocześnie dobrze komponuje się z różnymi innymi barwami, stanowiąc idealne tło dla różnokolorowych dodatków. 

Wybierając szare płytki ceramiczne do łazienki możemy sięgnąć po ich różne rodzaje. Wciąż modne są szare płytki jak beton, które pozwolą urządzić łazienkę w stylu industrialnym. Inną opcją są szare płytki imitujące kamień, tak modny w tym sezonie.

Wreszcie, możemy się zdecydować na jednolite szare płytki, w macie lub połysku, które sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych łazienkach (w zależności od formatu samej płytki). Oczywiście opcją są także szare płytki strukturalne oraz płytki z modnym geometrycznym dekorem utrzymane w szarym kolorze, a także wciąż bardzo modne patchworki w szarej tonacji.

Zobacz także >> Szara łazienka: 20 zdjęć z polskich domów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także