PARTNER PORTALU
Szybkie i wygodne pranie: nowa pralko-suszarka z dwoma bębnami

Szybkie i wygodne pranie: nowa pralko-suszarka z dwoma bębnami

Autor: Redakcja Łazienka.pl
12 sty 2018 11:07

Dla wszystkich tych, którzy lubią nowinki technologiczne, a jednocześnie chcieliby usprawnić prace domowe, takie jak pranie czy suszenie ubrań prezentujemy nowość na polskim rynku: pralko-suszarkę z dwoma bębnami.

Pralko-suszarka Duo Dry to propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego, niebanalnego i designerskiego rozwiązania do swojej łazienki. Jest to pierwsza na świecie pralko-suszarka, która w jednym urządzeniu oferuje dwa pionowo ustawione, niezależnie sterowane bębny. Górny pomieści 4 kilogramy prania, zaś w dolnym zmieścimy 8 kg prania lub 4 kg wsadu do suszenia. Oznacza to, że otrzymujemy pralkę o łącznej 12-kilogramowej pojemności razem z 4-kilogramową suszarką w jednej, kompaktowej, jak na oferowane możliwości, obudowie.

Urządzenie zaskakuje wymiarami – ma jedynie 128 cm wysokości, 60 cm szerokości oraz również 60 cm głębokości. Dzięki temu z powodzeniem zmieści się w standardowe wnęki przeznaczone dla pralek nawet w mniejszych mieszkaniach.

Już na pierwszy rzut oka Haier Duo Dry wyróżnia się wyglądem. Wzrok przyciągają nie tylko 2 bębny, ale także nowoczesne czarne drzwi z chromowanym wykończeniem, czy umieszczony centralnie elegancki, gładki panel przedni z wyświetlaczem dotykowym. Jednocześnie po włączeniu urządzenia możemy obserwować fascynującą grę świateł nie tylko na wyświetlaczu, ale także we wnętrzu obu bębnów. To rozwiązanie dodaje pralko-suszarce szyku, a także ułatwia obsługę zwłaszcza w słabiej oświetlonych pomieszczeniach. 

Również we wnętrzu znajdziemy szereg interesujących i innowacyjnych rozwiązań. Oba bębny napędzane są przez bezpaskowe silniki Direct Motion zintegrowane z bębnami, co pozwala oszczędzać energię, eliminować wibracje, a przede wszystkim zapewnia cichą pracę urządzenia. Jedynie 70 dB w trybie wirowania umożliwia korzystanie z urządzenia nawet w nocy, bez obaw o to, że wirująca pralka przerwie nasz sen. Oprócz tego, w trosce o najwyższy poziom higieny, kołnierze oraz pojemnik na detergenty pokryte zostały specjalną powłoką antybakteryjną ABT, która eliminuje do 99,8% bakterii. Oba bębny natomiast wykonano w specjalnej technologii Pillow Drum – ich wnętrze kształtem przypomina poduszkę, co zapewnia najwyższą ochronę ubrań oraz doskonałą wydajność prania

Pralko-suszarka została wyposażona w wiele udogodnień i nowoczesnych funkcji, które ułatwią codzienne korzystanie z urządzenia. Sterowanie odbywa się przy pomocy 7-calowego panelu dotykowego, na którym wygodnie dobierzemy odpowiednie z 33 programów (13 dla górnego bębna, 20 dla dolnego), a także dopasujemy indywidualne ustawienia w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań. Funkcja automatyki wagowej zatroszczy się o taki dobór ilości detergentu oraz wody, by zapewnić wysoką skuteczność prania przy jednoczesnym oszczędzaniu zasobów. Na koniec cyklu uruchomiony zostanie system Smart Dual Spray, usuwając pozostałości, jakie mogły osadzić się na drzwiach lub uszczelce, w trosce o czystość i higienę.

Urządzenie z powodzeniem może zastąpić tradycyjne zestawy oddzielnej pralki i suszarki. Jednocześnie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą oszczędzić czas, ponieważ umożliwia jednoczesne pranie np. białych i kolorowych tkanin, ubrań zwykłych oraz niemowlęcych, a przy korzystaniu z dolnego bębna umożliwia upranie i wysuszenie wsadu bez konieczności wyjmowania ubrań z bębna. Na dodatek, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca nawet w mniejszych mieszkaniach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także