PARTNER PORTALU
Technologia w łazience: postaw na toaletę myjącą

Technologia w łazience: postaw na toaletę myjącą

Autor: Redakcja Łazienka.pl
24 cze 2019 14:57

Coraz więcej rozwiązań łazienkowych wyposażonych jest w najnowsze technologie zmieniające jakość życia. Jednym z nich są toalety myjące.

We współczesnym inteligentnym świecie, w którym telefony komórkowe łączą nas z dowolnego zakątka świata, zegarki dbają o zdrowie, a po ulicach jeżdżą ekologiczne samochody, również łazienka staje się miejscem inteligentnym. Coraz więcej rozwiązań łazienkowych wyposażonych jest w najnowsze technologie zmieniające jakość życia. Jednym z nich jest In-Wash® Inspira – toaleta myjąca marki Roca.

Nic nie zapewni większej higieny i lepszego samopoczucia niż woda. Dlatego też toalety myjące, zyskują uznanie wśród konsumentów. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na tego typu urządzenia, Roca oferuje model In-Wash® Inspira – łatwą w obsłudze, intuicyjną toaletę myjącą, która zapewnia idealną higienę i najwyższy komfort. Jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania codziennej higieny.

Miskę charakteryzuje uniwersalny minimalistyczny design, który przypominając standardową miskę WC, idealnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń łazienkową zastępując bidet. Prosta w obsłudze przy pomocy pilota lub wbudowanego panelu sterującego toaleta pozwala na skonfigurowanie własnych zindywidualizowanych ustawień. Wyposażona jest w szeroką, wygodną deskę oraz bezpieczną i cichą wolnoopadającą pokrywę, którą tak jak i siedzisko można łatwo zamontować i zdemontować. Przyłącza wodne i elektroniczne znajdują się w eleganckim ceramicznym korpusie, a wymienna dysza myjąca ukryta jest pod deską.

Wersja podwieszana In-Wash® Inspira ma zestaw mocowań, które można ukryć za miską WC. Dzięki technologii Rimless woda wypływa z tyłu miski i jest równomiernie rozprowadzana wewnątrz niej. Gładkie ścianki, brak zakamarków i krawędzi ułatwiają czyszczenie i zapobiegają gromadzeniu się brudu. Z kolei dysza z systemem samoczyszczącym uruchamia się przed i po każdym użyciu.

Najwyższej jakości materiały zgodne z normami europejskimi - ceramika szkliwiona, z której wykonana jest miska oraz żywica, z której zrobiono miskę WC, gwarantują trwałość i higienę na lata. Toaleta wyposażona jest w oświetlenie LED, które można ustawić w czterech trybach (standardowy, nocny, standardowy z nocnym oraz wyłączony).

Wyposażona jest także w czujnik podczerwieni, który zapobiega uruchomieniu, jeśli nie wykrywa na toalecie użytkownika. Zapewnia też możliwość wyboru trybu działania - higiena intymna dla kobiet lub podmywanie. Posiada również funkcje, takie jak: suszenie strumieniem ciepłego powietrza, regulacja temperatury wody i suszenia, regulacja ciśnienia wody i pozycji dyszy, czy ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii. Dodatkowo, urządzenie jest zgodne ze standardowymi źródłami zasilania, co umożliwia łatwy montaż i demontaż.

Osoby, które nie planują remontu mogą z kolei wybrać rozwiązanie alternatywne - deskę elektroniczną Multiclean z funkcją mycia. Można ją montować na istniejącą toaletę. Potrzebne jest tylko źródło prądu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także