PARTNER PORTALU
To jest modne: otwarte półki w łazience

To jest modne: otwarte półki w łazience

Autor: Anna Sołomiewicz
17 paź 2017 10:39

Otwarte półki w łazience mają tylu zwolenników co przeciwników. Są jednak obecnie bardzo na czasie.

Jedni uważają je za szczyt braku pragmatyzmu, inni - wręcz odwrotnie - za bardzo praktyczne i funkcjonalne. Otwarte półki w łazience to swoista kontrowersja. Z pewnością wymagają więcej czasu w utrzymaniu ich w czystości, a na licznych odsłoniętych powierzchniach ciągle osiada kurz. W małych wnętrzach mogą również powodować wrażenie bałaganu. 

Z drugiej strony. Dzięki otwartym półkom możemy mieć zawsze pod ręką wszystkie przedmioty, których używamy na co dzień, takie jak ulubiony krem czy szczotka do włosów. Co więcej, pozwalają one na wyeksponowanie różnorodnych dekoracji i bibelotów, które dodadzą łazience bardziej personalny charakter niż gładkie, pozamykane fronty. Z tego też powodu dla wielu osób otwarte półki ocieplają wizerunek wnętrza, dodają mu domowego klimatu. 

Niezależnie od indywidualnych preferencji, meble łazienkowe z otwartymi półkami są obecnie bardzo na czasie - zarówno pod postacią nowoczesnych, geometrycznych brył z wnękami na łazienkowe przedmioty, jak i utrzymanych w industrialnym klimacie metalowych szkieletów konsol i regałów łazienkowych. 

A Wy, co sądzicie o otwartych półkach w łazience?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także