PARTNER PORTALU
Toaleta myjąca: teraz sterowana za pomocą smartfona

Toaleta myjąca: teraz sterowana za pomocą smartfona

Autor: Anna Sołomiewicz
28 cze 2017 14:25

Toaleta myjąca to idealny przykład tego, jak nowe technologie wkraczają do przestrzeni łazienek. Teraz można nią sterować również za pomocą aplikacji na smartfona.

W uzupełnieniu do pilota i paneli ściennych Geberit oferuje teraz nowe rozwiązanie – aplikację na do zdalnej obsługi, która w prosty, nieskomplikowany sposób umożliwia za pośrednictwem smartfonu zdalną obsługę toalet myjących AquaClean. 

Prosta obsługa jest naczelną zasadą korzystania z toalet myjących AquaClean. Urządzenia mają zatem nieskomplikowane pole obsługi i intuicyjny system zdalnego sterowania. Wszystkie komendy można wprowadzić jedną ręką. Od czerwca 2017 na rynku dostępna jest także aplikacja zdalnego sterowania dla toalet myjących AquaClean Mera oraz dla toalet AquaClean Tuma.

Przy pomocy tej aplikacji można wprowadzić osobiste ustawienia takich funkcji, jak natężenie strumienia myjącego, pozycja dyszy myjącej, ruch oscylacyjny oraz ogrzewanie deski, wentylacja czy suszenie. 

Także w podróży

Oprócz prostej obsługi i wielu możliwości ustawień Aplikacja do zdalnego sterowania ma jeszcze jedną istotną zaletę dla użytkownika końcowego – indywidualne ustawienia użytkownik może teraz zabrać ze sobą w podróż i korzystać z nich w prosty sposób w łazienkach hotelowych wyposażonych w toalety myjące. Aplikacja zawiera także inne funkcje, na przykład aktualizację oprogramowania i informacje o produkcie. Można także bez problemu obejrzeć na smartfonie krótkie filmy wideo prezentujące i wyjaśniające różne funkcje, jak również właściwe utrzymanie toalety myjącej.

Z zalet nowej aplikacji korzysta również instalator, jako że usprawnia ona proces rejestracji urządzenia. Wraz z rejestracją Geberit automatycznie dokonuje przedłużenia gwarancji o jeden rok. Dotychczas rejestracja była dokonywana przez firmę montującą urządzenia sanitarne. Teraz dzięki nowej aplikacji rejestracji może dokonać użytkownik końcowy bezpośrednio ze swojego smartfona.

Aplikacja jest dostępna do pobrania:

iTunes
https://itunes.apple.com/pl/app/geberit-aquaclean/id1201676816?l=pl&mt=8

Google Play (Android)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.geberit.aquaclean

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także