Trendowe płytki ceramiczne: zobacz jak się sprawdzają w polskich domach!

Trendowe płytki ceramiczne: zobacz jak się sprawdzają w polskich domach!

Autor: Anna Sołomiewicz
11 kwi 2019 10:16

Patchwork, heksagony, płytki niczym stare kafle - od różnorodności płytek ceramicznych można dostać zawrotu głowy. Czy to co proponują nam producenci sprawdza się jednak w zwykłych łazienkach?

Obecna oferta rynkowa płytek ceramicznych przyprawia o zawrót głowy. Producenci pokazują nam piękne aranżacje pełne koloru i rozmaitych wzorów.

Do wyboru mamy błyszczące płytki niczym stare kafle, płytki do złudzenia imitujące drewno, charakterystyczne płytki heksagonalne przywodzące na myśl plaster miodu, a nawet płytki o fakturze 3D.

Wyglądają pięknie na firmowych wizualizacjach, ale czy równie dobrze prezentują się w polskich łazienkach? A może we wnętrzu przeciętnego Kowalskiego jest miejsce tylko na uniwersalne beże i szarości w klasycznym formacie i fakturze? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Wybraliśmy 10 projektów łazienek z polskich domów, w których płytki ceramiczne są niezaprzeczalną dekoracją łazienki, a niekiedy wręcz grają aranżacyjne "pierwsze skrzypce". Naszym zdaniem wyglądają przepięknie, a Wy jak myślicie?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także