PARTNER PORTALU
Twój typ osobowości pomoże Ci wybrać pralkę

Twój typ osobowości pomoże Ci wybrać pralkę

Autor: Redakcja Łazienka.pl
28 maj 2018 09:56

Powiedz mi kim jesteś, a powiem Ci... jaka pralka będzie dla Ciebie najlepsza. Brzmi dziwnie? Ale jest w tym sporo prawdy. Przeczytajcie sami!

Masz już od dawna zaplanowany wieczór ze znajomymi? Pracujesz przez cały dzień i ostatnią rzeczą, o której myślisz to włączenie prania? Choć często nie zdajesz sobie z tego sprawy, to tak jak w przypadku kolorów ubrań dobieranych do Twojej karnacji, czy partnera pasującego do Ciebie charakterologicznie, sprzęt AGD może pasować do Twojego trybu życia i osobowości. Witaj XXI wieku!

Dla miłośników designu i delikatnych tkanin

Nawet najmniejszy akcent wizualny może mieć wpływ na ostateczny odbiór całej aranżacji wnętrza. Pralka jest urządzeniem o dość dużych gabarytach - źle dobrana może zniweczyć Twoje plany o przepięknym mieszkaniu. W takiej sytuacji urządzenie należy traktować również w kategoriach ozdoby, akcentu, który podkreśli wyjątkowość przestrzeni. Pralka Whirlpool Supreme Care FSCR 80421 łączy w sobie nowoczesny design z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w czujniki, które same dobierają odpowiednią ilość detergentu i wody czyniąc pranie bardzo ekonomicznym. Dzięki technologii SoftMotion zadba również o te najdelikatniejsze tkaniny. WaveMotion z kolei odpowiednio dostosuje ruchy bębna pozwalając na równomierne rozłożenie ubrań w pralce, dzięki czemu plamy i zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte.

Dla zabieganych i…zapominalskich

Setki spraw, które musisz załatwić w ciągu dnia sprawiają, że obowiązki domowe odkładasz na późnej. Nawet jeśli znajdziesz chwilę, aby zatroszczyć się o domowe ognisko nagły telefon z biura może zmusić Cię do przerwania zajęcia. Co w sytuacji, kiedy musisz wyjść z domu, podczas gdy pralka nie zakończyła cyklu? Z Whirlpool Fresh Care+ masz 6 godzin po skończeniu prania, podczas których urządzenie zachowa świeżość ubrań dzięki delikatnym ruchom bębna i dodatkowemu działaniu pary wodnej. Ten okres możesz przeznaczyć na zajęcie się innymi czynnościami, np. zrobieniem zakupów czy udaniem się na fitness. Ta pralka to również doskonały wybór dla osób, które bywają zapominalskie.

Dla singli 

Mieszkając samemu nie ma potrzeby zaopatrywania się w pralkę, której „moce przerobowe” zaspokoją potrzeby wielodzietnej rodziny. W takim wypadku warto wybrać urządzenie, które będzie oszczędne i funkcjonalne. Dobrym rozwiązaniem może okazać się pralka Whirlpool TDLR 70230. Jest ładowana od góry (dzięki czemu zajmuje mniej miejsca). Jej pojemność z pewnością wystarczy do należytego zatroszczenia się o garderobę jednej osoby.

Dla dużej rodziny

Podstawowym kryterium wyboru pralki dla posiadaczy dużej rodziny powinna być jej pojemność. Jest to cecha pozwalająca zmniejszyć przyszłe rachunki za media i środki piorące - podczas jednego cyklu będziesz w stanie uprać większą ilość brudnych ubrań. Whirlpool FSCR 80421 to pralka ładowana od przodu o pojemności 8 kg. Posiada również szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych takich jak 6. Zmysł, który samodzielnie dobiera parametry prania w zależności od rodzaju i wielkości wsadu.

Została wyposażona również w technologię ZEN, w której silnik jest połączony bezpośrednio z bębnem pralki. Gwarantuje on bardzo cichą pracę podczas prania – zaledwie 48 dBA oraz 70 dBA podczas wirowania przy 1400 obr./min. Dzięki temu możesz wstawić pranie nawet w godzinach wieczornych bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej. Idealnie sprawdzi się w parze z suszarką Whirlpool HSCX 80425. Została ona wyposażona m.in. w 1-godzinny cykl suszenia wełny oraz technologię SteamCare odpowiadającej za delikatne i higieniczne suszenie, dzięki działaniu pary wodnej.

Pralka to podstawowy element wyposażenia mieszkania. Okazuje się, że urządzenie to możesz dobrać według Twojego stylu życia, a nawet cech osobowości. W ostatecznym rozrachunku to właśnie one warunkują poziom satysfakcji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także