PARTNER PORTALU
Tylko dla orłów

Tylko dla orłów

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 marz 2009 09:22

Część relaksacyjna zajmuje w mieszkaniu młodego menadżera ważne miejsce. To obszar, w którym znalazła się sypialnia, łazienka oraz siłownia. Pomieszczenia te – podobnie jak i inne pokoje – łączą się ze sobą, bo projekt zakładał stworzenie takiego systemu, który pozwoli obejść całe wnętrze dookoła.

 Dlatego z salonu można przedostać się do sypialni, stamtąd do łazienki, dalej do siłowni, by w końcu wyjść na korytarz i znowu trafić... do salonu. Supernowoczesną i bardzo wygodną łazienkę wyposażono w elementy inteligentnego systemu, sterującego światłem i dźwiękiem. Dzięki temu, podczas porannych czy wieczornych ablucji, można słuchać radia czy ulubionej płyty. We wnętrzu zostały wyodrębnione wyraźne funkcjonalne strefy, umożliwiające użytkownikom swobodne i bezkolizyjne korzystanie z różnych części pomieszczenia w tym samym czasie.

Naprzeciwko miejsca, gdzie stanęła wanna kąpielowa, zostały zamontowane dwa zlewy, którym towarzyszą dwie oddzielne szafeczki. Duże lustro, dobre oświetlenie, ale i obecność okien, umożliwia dokładne ogolenie się czy zrobienie makijażu. Oddzielne miejsce zajmuje obszerna kabina prysznicowa z wygodnymi, tekowymi siedziskami. Kabina ta – w miarę potrzeby – może zamienić się w saunę. Z kolei sanitariaty (WC i bidet) zostały umieszczone w wydzielonym aneksie. Do głównego pomieszczenia można stąd zajrzeć przez małe okienko w ścianie. Część łazienki zajmuje domowa siłownia, w której codziennie dba się o dobrą kondycję. A kiedy po intensywnych ćwiczeniach domownicy zechcą się odświeżyć: mogą wskoczyć do wanny lub wziąć prysznic. Siłownię, wyposażoną w dość ciężkie sprzęty do ćwiczeń, zamykają szklane drzwi. Dzięki temu, że jej ściana została całkowicie wyłożona lustrami, przestrzeń i tak dużej łazienki optycznie powiększa się jeszcze bardziej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także