PARTNER PORTALU
Umywalki podłogowe: 5 pięknych modeli

Umywalki podłogowe: 5 pięknych modeli

Autor: Anna Sołomiewicz
26 sty 2018 09:14

W toalecie gościnnej lub łazience urządzonej w konwencji salonu kąpielowego świetnie sprawdzą się podłogowe umywalki.

Podłogowe umywalki, podobnie jak wanna wolno stojąca, dodają łazience prestiżu, elegancji, wysublimowanej atmosfery. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na "efekcie wow" bardziej niż na oszczędzeniu miejsca. Podłogowa umywalka nie jest bowiem stworzona z myślą o małych łazienkach.

Dlatego też rozważyć jej montaż powinny przede wszystkim osoby, które urządzają łazienkę gościnną, w której nie potrzeba aż tyle miejsca do przechowywania rozmaitych akcesoriów łazienkowych lub łazienkę o dużym metrażu, gdzie przedmioty można przechowywać w innym miejscu niż podumywalkowa szafka. 

Jeżeli metraż naszej łazienki nie stoi na przeszkodzi wyborowi efektownego, podłogowego modelu, do dyspozycji będziemy mieli całkiem pokaźną liczbę umywalek rodzimych i zagranicznych marek. Podłogowe umywalki, ze względu na swój dekoracyjny charakter we wnętrzach w jakich się znajdują, bywają bardzo efektowne, występują w rozmaitych kolorach i przyjmują najróżniejsze kształty. 5 eleganckich modeli możecie zobaczyć w naszej galerii.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także