×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Umywalki stawiane na blat: 12 modnych modeli

Umywalki stawiane na blat: 12 modnych modeli

Autor: Anna Sołomiewicz
30 paź 2019 09:48

Umywalki stawiane na blat to eleganckie rozwiązanie do strefy umywalki. Zobaczcie 12 modnych modeli, które upiększą Waszą łazienkę.

Nablatowe modele umywalek stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Wraz ze zmieniającą się rolą łazienek i coraz więcej wadze przywiązywanej do ich eleganckiego wyglądu, stawiane na blat modele umywalek, które pozostają wyeksponowane i wyraźnie widoczne w strefie umywalki cieszą się dużym uznaniem. 

Nablatowa umywalka w łazience potrafi dodać wnętrzu elegancji i uroku, kojarząc się z łazienkami urządzonymi w stylu hotelowym lub z tradycyjnymi miednicami z dawnych czasów. Co więcej, modele stawiane na blat cechuje zazwyczaj wysoka estetyka, ponieważ - w przeciwieństwie do umywalek wpuszczanych w blat - są często głównymi gwiazdami strefy umywalki, przyciągającymi wzrok jej użytkowników. 

Na rynku dostępne są różne modele umywalek stawianych na blat - wśród nich warianty okrągłe, owalne, a także prostokątne. Bardzo popularne są obecnie modele o cienkich ściankach i filigranowej formie. W naszej galerii prezentujemy 12 modnych modeli, które świetnie sprawdzą się w roli elementu wyposażenia upiększającego strefę umywalki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także