Urządzamy strefę umywalki: zobacz co proponuje polska firma

Urządzamy strefę umywalki: zobacz co proponuje polska firma

Autor: Excellent
08 paź 2019 09:33

Strefa umywalki to swoista wizytówka całej łazienki, a także ważny punkt na funkcjonalnej mapie tego pomieszczenia. Wybierając produkty do jej aranżacji zwracajmy uwagę na wzornictwo i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Różnorodne i atrakcyjne produkty proponuje marka Excellent.

Umywalka to obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki – czy to salonu kąpielowego, czy toalety dla gości. Strefa umywalki jednocześnie pełni funkcję wizytówki całego wnętrza, która powinna być jednocześnie funkcjonalna, odporna na częstą eksploatację, jak również estetyczna.

Różnorodne umywalki dla każdego

Producent wanien, brodzików, umywalek i armatury łazienkowej, marka Excellent w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnorodnych umywalek ceramicznych: nablatowych, wiszących, wpuszczanych w blat. Wśród umywalek nablatowych znalazły się chociażby modele z cienkim rantem z serii Jima. Dostępne są one w trzech rozmiarach, w tym Jima 46, Jima 60 i Jima 82. Pierwszy model sprawdzi się idealnie w małych łazienkach i toaletach, model 60 to elegancka, delikatnie owalna propozycja do każdej łazienki, z kolei Jima 82 to model stworzony z myślą o osobach, które szukają umywalki o większych rozmiarach, ale wciąż subtelnych, delikatnym wzornictwie.

W modne ostatnimi czasy subtelne wzornictwo ceramiki sanitarnej wpisują się również serie cienkorantowych umywalek Ronity, Cori i Rima. Popularność tej ostatniej potwierdzają chociażby wyniki przeprowadzonego w tym roku rankingu magazynu Łazienka, Dobry Produkt, w którym model Rima okazał się być najchętniej kupowanym modelem umywalki wymienianym przez ankietowane salony łazienkowe. Cienki rant, kompaktowe wzornictwo i ponadczasowy kształt prostokąta z pewnością przyczyniły się do popularności modelu. Niewielkie wymiary i delikatny design wraz ze "zmiękczoną" prostokątną formą oferuje również inny model marki Excellent, umywalka Cori 51 o uniwersalnym wzorze oraz dyskretnym niebanalnym designie.

Wartą uwagi nowością w ofercie firmy są cienkorantowe umywalki nablatowo-wiszące z serii Orido. Dostępność trzech różnych rozmiarów (60, 80 i 110) pozwala dopasować je do łazienek o różnym metrażu, a możliwość doboru idealnie białego korka ceramicznego gwarantuje estetykę aranżacji strefy umywalki. Wartością dodaną jest spora powierzchnia odkładcza zintegrowana z umywalką, która zapewni komfort dla użytkowników. Zwolennicy umywalek wpuszczanych w blat mogą z kolei wybrać zaokrągloną, organiczną formę umywalki Lupio bądź też zdecydować się na model Hasko o formie miękko zaoblonego prostokąta.

Szafka pod umywalkę do kompletnej aranżacji

Oprócz samej ceramiki sanitarnej, równie istotnym elementem aranżacji strefy umywalki są meble łazienkowe. Stylistyka szafki pod umywalkę wpływa bowiem w znacznym stopniu na odbiór wizualny wystroju całej łazienki, a także – co równie ważne – na komfort korzystania z tego miejsca. Firma Excellent ma w swojej ofercie wybór nowoczesnych szafek podumywalkowych z serii Tuto w modnych zestawieniach kolorystycznych: szafki całkowicie białe, szafki biel/beton, biel/drewno, a także szary/drewno. Meble charakteryzują się minimalistyczną, oszczędną formą i to właśnie kolor gra w nich pierwsze skrzypce dekoracyjne.

Wyposażone zostały oprócz tego we wszystkie udogodnienia podnoszące komfort użytkowania mebla, takie jak system cichego domyku soft close czy prowadnice marki Blum, zapewniające płynny i cichy ruch szuflady. Do wykończenia mebli użyto ekologicznych lakierów wolnych od szkodliwych dla zdrowia i środowiska formaldehydów.

Więcej na: www.excellent.com.pl
biuro handlowe
ul. Józefa Marcika 14c, Kraków
tel. 12 657 18 87; email: lazienki@excellent.com.pl

 

Zaloguj się

Zobacz także