PARTNER PORTALU
Wanna w łazience: nowe modele do różnych wnętrz

Wanna w łazience: nowe modele do różnych wnętrz

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 maj 2019 16:30

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny. Do różnych pomieszczeń należy jednak wybierać różne modele. Znana szwajcarska marka poszerzyła swoją ofertę o modele dedykowane różnym przestrzeniom.

Marka Laufen poszerza kolekcję Pro o modne modele wanien. Wanny wolnostojące o harmonijnym kształcie dostępne są w dwóch rozmiarach. W większych salonach łazienkowych pięknie prezentować się będzie wanna dłuższa 1650 mm, a dla kochających wanny wolnostojące posiadających mniejszą powierzchnię idealnym rozwiązaniem będzie wersja XS. Przestronne od wewnątrz niecki wanien zapewnią idealny odpoczynek.

Wanny wolnostojące o harmonijnym kształcie dostępne są w dwóch rozmiarach. W większych salonach łazienkowych pięknie prezentować się będzie wanna dłuższa 1650 mm, a dla kochających wanny wolnostojące posiadających mniejszą powierzchnię idealnym rozwiązaniem będzie wersja XS. Przestronne od wewnątrz niecki wanien zapewnią idealny odpoczynek.

Wanny są wyposażone w zintegrowany przelew co ułatwia zarówno zakup wanny w komplecie jak i montaż całości. Ponadto zestaw wyposażony jest w chromowy korek typu klik-klak. Dużym udogodnieniem jest kształt wanny, dzięki któremu nie trzeba podkuwać podłogi przy montażu.

Dla zwolenników bardziej praktycznego rozwiązania oferujemy wanny do zabudowy w trzech opcjach rozmiarów. Dwa modele wyposażone są w funkcjonalną półkę na dodatki. To wanny narożne lub do wnęk. Wykonane są z miłego i ciepłego w dotyku materiału konglomeratowego Marbond. Unikatowy materiał, który jest bardzo estetyczny cechuje się łatwą w czyszczeniu powierzchnią. Zabudowa wanny może być wykonana z różnych materiałów: płytek czy mozaiki.

Seria została wzbogacona także o nowe rozmiary wanien akrylowych dla wymagających większych modeli. Seria zaprojektowana została przez Petera Wirza, co oznacza minimalizm, funkcjonalność bez utraty estetyki i jakości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także