Wanna w łazience: trzy eleganckie kolekcje

Wanna w łazience: trzy eleganckie kolekcje

Autor: Redakcja Łazienka.pl
02 sie 2019 13:31

Wanny są już nie tylko miejscem kąpieli, ale stały się prawdziwą oazą relaksu i regeneracji. Zobaczcie wanny z trzech kolekcji, które spełniają te funkcje.

Wybierając wannę do własnego pomieszczenia warto postawić na rozwiązania, łączące wygodę, funkcjonalność oraz wyjątkowy styl. Dziś jest to produkt, który odzwierciedla indywidualne poczucie estetyki, ale również sprawdza się, jako miejsce odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

Wanny Antheus zostały zaprojektowane przez projektanta Christiana Haasa. Łączą surowe piękno stylu Bauhaus z klasycznymi kolorami Art Deco. Ich dizajn podkreśla idealnie gładka powierzchnia, która jest nie tylko łatwa w czyszczeniu, ale posiada również właściwości antypoślizgowe.

W ramach oferty „Colour on Demand” obudowie wanny można nadać odpowiedni kolor. Można ją też zaopatrzyć w ViFlow – elektroniczne sterowanie kontrolujące poziom wody i zapobiegające przepełnieniu wanny.

Wolnostojące wanny Theano pozwalają na nieprzeciętną swobodę aranżacji. Ponadto, dzięki ergonomicznemu wnętrzu gwarantują maksimum wygody. Zapewnią one najwyższą kulturę kąpieli połączoną z nutą ekskluzywności.

Wanny Theano wykonane są z Quarylu® - innowacyjnego tworzywa Villeroy & Boch. Niezwykle łatwy w czyszczeniu pozwala zaoszczędzić setki litrów wody podczas sprzątania. Jest wyjątkowo odporny i sprawia, że wanna będzie piękna na długie lata.

Zaprojektowane przez Patricka Freya, wanny Finion zachwycają filigranowym dizajnem i wąskimi krawędziami. Ich zapierająca dech, monolityczna forma sprawia, że wyglądają niczym wykonane z pojedynczego odlewu.

Wanny z kolekcji Finion jak żadne inne pozwalają na swobodę aranżacji. Od zewnątrz ich piękno podkreśli dekoracyjny pierścień – w kolorze chromowanym, złotym lub w odcieniu szampana. Szeroki wybór barw obudowy pozwoli dopasować wannę do mebli łazienkowych z kolekcji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także