PARTNER PORTALU
Wanna wolnostojąca: 12 eleganckich modeli

Wanna wolnostojąca: 12 eleganckich modeli

Autor: Anna Sołomiewicz
21 paź 2019 08:54

Wanna wolnostojąca to element wyposażenia łazienki, który może ją znacznie upiększyć, dodając elegancji i powabu. Zobaczcie 12 atrakcyjnych modeli.

Ze względu na to, że wanna wolnostojąca często pełnie centralną rolę w pomieszczeniu, jej producenci przywiązują dużą wagę do jej wyglądu. Wanny wolnostojące często są bardzo efektowne - mają intrygującą formę, potrafią zaskakiwać kolorami.

Najpopularniejsze wciąż są wanny owalne i białe, ale na rynku dostępne są liczne alternatywy, chociażby w postaci wanien asymetrycznych, idealnie okrągłych, a także wanien w różnych kolorach i wykończeniach (istnieją nawet modele wykańczane tekstyliami po zewnętrznej stronie wanny!)

Wanny wolnostojące do niedawna kojarzyły się głównie z luksusowymi i przestronnymi salonami kąpielowymi. I choć ich charakter wciąż pozostał (stąd obecność wanny wolnostojącej w pewien sposób "uszlachetnia" wnętrze), to obecnie coraz więcej firm oferuje również wanny w kompaktowych rozmiarach, które zmieszczą się również w mniejszych łazienkach. 

W naszej galerii wybraliśmy 12 modeli eleganckich i efektownych wanien wolnostojących. Macie swój typ?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także