PARTNER PORTALU
Wanna wolnostojąca: 14 eleganckich modeli

Wanna wolnostojąca: 14 eleganckich modeli

Autor: Anna Sołomiewicz
02 lut 2019 13:40

Wanna wolnostojąca, choć zdecydowanie bardziej dostępna dla przeciętnego inwestora, wciąż kojarzy się z luksusem. Dzięki temu jest świetnym sposobem na "uszlachetnienie" aranżacji łazienki.

Odkąd łazienka przestała być wyłącznie przestrzenią sanitarną, a stała się także miejscem domowego wypoczynku i luksusu, popularność wanien wolnostojących znacznie wzrosła. Z wyposażenia łazienek w luksusowych rezydencjach i hotelach, stała się charakterystycznym elementem aranżacji domowych łazienek urządzonych w konwencji salonu kąpielowego. 

Wanna wolnostojąca wciąż kojarzy się z luksusem, ale pozwolić sobie na nią może coraz więcej osób. Dzięki nowym modelom o kompaktowych wymiarach, montaż wanny wolnostojącej jest możliwy również w niewielkich łazienkach w blokach. 

Ponieważ wanna wolnostojąca w większości przypadków znajduje się w wyeksponowanym miejscu w łazience, producenci przywiązują szczególną wagę do jej wzornictwa. Dlatego też wanny wolnostojące bardzo często zachwycają formą i kolorem, które czynią z nich dekorację wnętrza niczym elegancka, współczesna rzeźba. 

W naszej galerii wybraliśmy właśnie takie modele - efektowne, eleganckie, stanowiące element upiększający aranżacji łazienki. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także