PARTNER PORTALU
Wanna wolnostojąca: zobacz najciekawsze przykłady z polskich łazienek

Wanna wolnostojąca: zobacz najciekawsze przykłady z polskich łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
24 cze 2019 09:40

Wanny wolnostojące cieszą się coraz większą popularnością wśród osób urządzających łazienki. Zobaczcie jak ciekawie prezentują się w prawdziwych wnętrzach!

W ciągu ostatnich sezonów wanny wolnostojące zyskały znacznie na popularności. Chociaż wciąż ich obecność dodaje łazienki elegancji i swoistego prestiżu, przestały być już kojarzone wyłącznie z luksusowymi rezydencjami.

Polacy coraz chętniej po nie sięgają, nie tylko do łazienek w domach jednorodzinnych, ale również apartamentach, a nawet mieszkaniach w blokach. Duża w tym zasługa samych producentów, którzy znacznie poszerzyli swoją ofertę, wzbogacając ją o modele o różnych kształtach, wykończeniach, a także rozmiarach. 

Wanna wolnostojąca to często główny punkt dekoracyjny łazienki. Dlatego też jej wygląd ma duże znaczenie. Wśród wanien możemy znaleźć np. modele asymetryczne, w wykończeniach błyszczących i przytulnych matowych, a także wanny różnokolorowe. 

Postanowiliśmy przyjrzeć się realizacjom łazienkowym z polskich domów pod kątem właśnie wanien wolnostojących i wybraliśmy dla Was 5 projektów, w których wanna przyciąga wzrok swoim wyglądem. Co o nich sądzicie?

Zobacz także >> Wanna wolnostojąca: 14 pięknych modeli

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także