×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wanna z drzwiczkami i parawanem: świetne rozwiązanie do małych łazienek

Wanna z drzwiczkami i parawanem: świetne rozwiązanie do małych łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
22 cze 2017 14:29

Ludzie, którzy mieszkają w miastach często wymagają kreatywnych rozwiązań dla ograniczonych przestrzeni do życia. Zobaczcie niezwykłe rozwiązanie łączące wannę i prysznic w jednym (i nie jest to zwykła wanna z parawanem!)

Prysznic i Wanna, zaprojektowane przez EOOS, to połączenie prysznica typu walk-in z wanną. Zintegrowane drzwi szklane łatwo transformują wannę w dostępny otwarty prysznic. Kiedy drzwi są otwarte do wewnątrz wanny, wtedy znikają pod wodoodpornym oparciem i pozostają niewidoczne. Solidne oparcie umiejscowione na krawędziach wanny, oferuje wygodne siedzisko lub może pełnić funkcję półki.

Precyzyjne linie są charakterystyczne dla języka wzorniczego Prysznic i Wanna. Prostokątna podstawowa forma oraz ostry kąt nachylenia boków zapewniają dużo przestrzeni na poruszanie się w czasie kąpieli pod prysznicem. Strefa prysznicowa posiada parawan, który może być opcjonalnie wybrany w szkle refleksyjnym. Ten wariant wprowadza dodatkowy element wizualnej przestronności w małych łazienkach. Można również wygodnie usiąść na siedzisku zrobionym z oparcia w czasie kąpieli pod prysznicem, jako że może być ono przesuwane na całej długości wanny.

Oparcie pełni dodatkową funkcję w czasie relaksu w wannie; może być użyte jako regulowane oparcie lub jako półka. Przy zamkniętych drzwiach, wanna może być używana do relaksującej kąpieli lub do kąpieli stóp. Podczas kąpieli, blokada drzwi gwarantuje, że szklane drzwi nie mogą być przypadkowo otwarte.

Funkcjonalna uniwersalność produktu Prysznic i Wanna jest podparta jego precyzją produkcji. Materiał DuraSolid A pozwala na smukłe, delikatne krawędzie we wzornictwie. Korpus, cokół oraz obudowa wanny są wykonane z materiału DuraSolid. Kompaktowe zewnętrzne wymiary 170 x 75 cm pozwalają na opcję efektywnego przestrzennie montażu oraz zapewniają, że to nowe rozwiązanie może zastąpić konwencjonalną wannę, nawet w trakcie remontu łazienki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także