×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wanna z hydromasażem: pomysł na relaks w łazience

Wanna z hydromasażem: pomysł na relaks w łazience

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Spokojny mariaż brązów i żółcieni sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. Wanna z hydromasażem to tutaj urządzenie najważniejsze, bez którego pani domu nie wyobrażała sobie swojej prywatnej oazy relaksu. 

Apartament ma dwie łazienki: jedną – do codziennego użytkowania, o dynamicznej aranżacji, oraz drugą – pomyślaną jako wypoczynkowy azyl, wyciszony i stonowany, usytuowany w pobliżu sypialni. Wanna z hydromasażem to jego konieczne i podstawowe wyposażenie.

Wybrany model – z systemem wodno-powietrznym, pozwala doświadczyć – w zależności od potrzeb i nastroju – różnego rodzaju masażu. Rangę kąpieli podkreśla oprawa wanny, zaakcentowana niewielkim schodkiem i płytką wnęką w ścianie, nastrojowo podświetloną po bokach, będącą jednocześnie wygodnym miejscem na ustawienie kosmetyków, świec czy dekoracji.

Przed remontem łazienka miała kanciasty obrys. Po przebudowaniu fragmentu ściany, jeden z jej narożników został zaokrąglony. W ten sposób i łazienka, i hol z drugiej strony zyskały ciekawie rozrzeźbioną przestrzeń. W wyokrąglonym narożniku została zaaranżowana strefa toaletowa – z efektowną nablatową umywalką, wspartą na szafce wykończonej wenge.

Motyw owalnych i kolistych linii, dających wrażenie przytulności, przewija się w całej aranżacji saloniku: umywalki, sedesu, wanny, lustra, szafki podumywalkowej, ale także w rzeźbie podwieszanego sufitu. W połączeniu z ciepłymi brązami drewna i płytek od progu kreują przyjazny świat komfortowego odpoczynku w domowym zaciszu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także