Wanna z parawanem: idealna do małej łazienki

Wanna z parawanem: idealna do małej łazienki

Autor: Anna Sołomiewicz
24 maj 2017 09:05

Urządzacie małą łazienkę i stanęliście przed dylematem: wanna czy kabina? Wanna z parawanem jest dla Was!

Kompromis to słowo, którego nie lubimy urządzając wnętrza, ale które towarzyszy nam nieustannie, zwłaszcza przy aranżacji małej łazienki. Ograniczona przestrzeń nie raz wymusza na inwestorach rezygnację z jakiegoś rozwiązania, które sobie wymarzyli.

Wanna z parawanem jest jednak nie tyle kompromisem, co idealną odpowiedzią na potrzeby tych, którzy chcą się cieszyć zarówno szybkim prysznicem bez obaw o zachlapanie łazienki, jak i długą kąpielą, w której mogą się zanurzyć po samą szyję, a nie dysponują wystarczającym metrażem, aby zmieścić jedno i drugie w swojej małej łazience. 

Wanna z parawanem to idealne rozwiązanie właśnie do małych łazienek, łączące w sobie zalety prysznica i wanny. Co więcej, występuje w różnych wariantach. Parawany mogą być składane w harmonijkę, przybrać formę otwieranej wahadłowo pojedynczej tafli szkła lub drzwi przesuwnych; półokrągłe lub proste.

Na rynku od jakiegoś czasu jest dostępne również świetne rozwiązanie, które pozwala jeszcze bardziej przybliżyć wannę do kabiny prysznicowej, zapewniając użytkownikowi wygodniejsze wejście - wanna z drzwiczkami. W takich modelach, drzwiczki otwierane są do wewnątrz wanny, co sprawia, że podczas kąpieli napiera na nie woda, co zapobiega ich niepożądanemu otwarciu. W połączeniu z parawanem nawannowym, taka wanna oferuje wszystko czego możemy oczekiwać od kabiny prysznicowej, jeżeli mowa o funkcje użytkowe. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także