×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wanny wolnostojące: 10 pięknych modeli w bieli

Wanny wolnostojące: 10 pięknych modeli w bieli

Autor: Anna Sołomiewicz
14 maj 2019 11:53

Wanny wolnostojące zyskują coraz większe uznanie wśród Polaków. Nic w tym dziwnego, bo obecność wanny wolnostojącej w łazience dodaje jej elegancji.

Wanny wolnostojące kojarzyły się kiedyś z łazienkami w luksusowych rezydencjach. Obecnie coraz częściej zobaczymy je jednak również w polskich łazienkach. Przekonujemy się coraz chętniej do wolnostojących wanien, tym bardziej, że producenci oferują bardzo szeroki wybór,  w tym modele w bardziej kompaktowych rozmiarach, dostosowanych do mniejszych przestrzeni.

Wanna wolnostojąca to zazwyczaj punkt centralny aranżacji łazienki i jeden z jej głównych elementów dekoracyjnych. Nic zatem dziwnego, że producenci prześcigają się w tworzeniu pięknych form, które spokojnie mogłyby być prezentowane na wystawach sztuki współczesnej. 

Wanny wolnostojące mogą przy tym mieć różnorodne kolory. My jednak zdecydowaliśmy się postawić tym razem na klasykę, wybierając do naszej galerii wanny wolnostojące w klasycznym białym kolorze. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że modele te są mniej atrakcyjne - zachwycają elegancką formą i ponadczasową barwą. Zresztą, zobaczcie sami!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także