Wybieramy sprzęt AGD: postaw na suszarkę do zabudowy

Wybieramy sprzęt AGD: postaw na suszarkę do zabudowy

Autor: Redakcja Łazienka.pl
28 sie 2019 11:16

Nie ma wątpliwości, że suszarki do ubrań to urządzenia, które ułatwiają życie codzienne. Przy zakupie sprzętu AGD warto rozważyć wybór modelu do zabudowy.

Suszarki do zabudowy jako jedyna na rynku oferuje firma Candy. Urządzenia zostały wyposażone w pompę ciepła, można więc bez obaw suszyć nawet najbardziej delikatne tkaniny. Te sprzęty są również energooszczędne, bowiem pozwalają ograniczyć zużycie energii nawet o 50% w stosunku do zwykłych suszarek kondensacyjnych. Ponadto ciepło nie jest emitowane do otoczenia, a to bardzo istotna cecha w przypadku urządzeń do zabudowy.

Doskonałą ochronę ubrań gwarantuje także Certyfikat Woolmark. Możemy być pewni, że urządzenie które go posiada, właściwie zadba nawet o najbardziej delikatne tkaniny. Można zatem bez problemu suszyć wszystkie ubrania, nawet wełniane. Dzięki Certyfikatowi Woolmark temperatura suszenia jest właściwie dobrana, a rozmiar ubrań nie ma prawa ulec zmianom.

Suszarka Candy CBTD 7A1TE-S została wyposażona w kasetkę Ease Case. To rozwiązanie jest patentem firmy Candy. Zaleta tego urządzenia do zabudowy to niezwykle prosta instalacja, nie wymagająca podłączenia do wody ani odpływu, a skropliny gromadzą się w tym specjalnie zaprojektowanym zbiorniku. Easy Case mieści się w drzwiach suszarki, ma praktyczny, ergonomiczny kształt, który ułatwia jego zdejmowanie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. Zbiornik może pomieścić do 5 litrów wody, nie trzeba go więc wyjmować po każdym cyklu suszenia. Jego przezroczysty kolor ułatwia kontrolę poziomu wody. W ten sposób unika się ryzyka, że ​​cykl suszenia zostanie przerwany.

W domach, w których są małe dzieci, pranie trzeba robić nawet codziennie. Pojawia się więc problem z szybkim wysuszeniem znacznej ilości ubrań. W tym przypadku suszarka jest po prostu wybawieniem. Suszarka do zabudowy Candy CBTD 7A1TE-S oferuje specjalny Program Dziecięcy, który skutecznie wysuszy ubranka i pościele najmłodszych domowników. Urządzenie posiada też funkcję opóźniana startu. Można więc ustawić późniejszą godzinę i wyjąć ubrania po powrocie z pracy lub zaprogramować suszarkę, tak aby działała w nocy. Poziom hałasu urządzenia to 67 DB, charakteryzuje się zatem bardzo cichą pracą i nie musimy się obawiać, że zakłóci nasz sen. Kolejnym udogodnieniem jest program Łatwe Prasowanie, który gwarantuje znacznie mniej zagnieceń. Dzięki temu prasowanie będzie dużo prostsze, albo nawet zbędne.

Osoby, które preferują zarządzanie domowymi obowiązkami z poziomu smartfona, docenią możliwość sterowania suszarką za pomocą Aplikacji Simpli-Fy. Otrzymamy m.in. informacje na temat diagnostyki urządzenia, czyszczenia filtra, a także dostęp do porad dotyczących pielęgnacji tkanin.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także