Zabudowa meblowa na wymiar: tak wygląda w polskich łazienkach

Zabudowa meblowa na wymiar: tak wygląda w polskich łazienkach

Autor: Anna Sołomiewicz
10 lip 2018 10:28

Wybierając meble do łazienki warto zastanowić się nad wyborem opcji na zamówienie, która pozwoli idealnie dopasować zabudowę do naszego wnętrza.

Zabudowa meblowa na wymiar to wciąż najchętniej wybierany rodzaj umeblowania do polskich łazienek. Wykonane na zamówienie meble możemy dopasować do konkretnych wymiarów i kształtu naszej łazienki, co pozwala do maksimum wykorzystać przestrzeń i jej wszelkie zakamarki, nisze, trudno dostępne kąty i wnęki. 

W łazienkach z zabudową meblową na zamówienie inwestorzy często decydują się na wysokie szafki poprowadzone pod sufit. Rozwiązanie to nie tylko umożliwia zagospodarowanie przestrzeni pod samym sufitem, ale również ułatwia utrzymanie łazienki w czystości (na schowanych za frontami półkach wolniej zbiera się kur, nie musimy także martwić się o jego osiadanie na górnej części mebla). 

Wybierając zabudowę meblową na wymiar mamy również możliwość zaplanowania praktycznych słupków, w których umieścimy sprzęt AGD, chowając za meblowym frontem pralkę czy suszarkę. Wysoka zabudowa meblowa to także wrażenie ładu i porządku aranżacyjnego w łazience. Zwłaszcza wówczas, gdy zdecydujemy się na całkowicie gładkie fronty meblowe, bez uchwytów lub ze schowanymi uchwytami. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także