Zaproś słońce do łazienki – kolekcje płytek w odcieniach żółci i pomarańczu

Zaproś słońce do łazienki – kolekcje płytek w odcieniach żółci i pomarańczu

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
08 maj 2014 10:08

Żywe kolory w łazience wprowadzą pozytywną energię i nastroją pozytywnie. Słoneczne, połyskliwe odcienie żółci i pomarańczu w aranżacji łazienki to ciepły powiew lata i wymarzonych wakacji.

Płytki ceramiczne w kolorze słońca wpływają na nasze dobre samopoczucie, pobudzając do aktywności na cały dzień.

Ciepły klimat

Okładzina ścian w pogodnym kolorze to wymarzone otoczenie i przebój nadchodzącego lata. Rozjaśnione wnętrze napawa optymizmem i rozwesela nawet w pochmurny dzień. Żółć i pomarańcz w różnych odcieniach sprawi, że w naszej łazience nawet w najbardziej srogą zimę będzie panować gorące lato. Urządzając łazienkę, warto jednak zdecydować się jedynie na jeden lub dwa fragmenty ściany, na których będą ułożone żółte lub pomarańczowe płytki – energetyczne barwy nie będą wtedy przytłaczać. Przebywanie we wnętrzu w całości urządzonym na żółto może okazać się nieco męczące, dlatego lepiej jest stosować ten kolor jako dodatek ocieplający stonowane kolory ścian.

Kolory do łazienki

Słoneczne płytki ceramiczne do łazienki są dostępne w wielu odcieniach. Zarówno te ciepłe, jak i chłodne, blade żółcie dodadzą wnętrzu pozytywnych barw. Kolory kojarzące się z ciepłymi porami roku lub zachodem słońca można swobodnie łączyć – dobrze komponują się zarówno z klasyczną bielą, wiosenną zielenią, jak i stonowaną szarością. Kolor żółty i pomarańczowy w łazience, według zasad feng shui kształtują krążącą we wnętrzu energię, pobudzają do aktywności fizycznej i umysłowej. Kolorowa okładzina ceramiczna to sposób na rozweselenie wnętrza – skojarzenia ze słonecznym niebem czy wiosennymi kwiatami pobudzają do działania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także