PARTNER PORTALU
Zobacz poszerzoną kolekcję znanej marki

Zobacz poszerzoną kolekcję znanej marki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
06 maj 2019 11:59

Val to jedna z flagowych kolekcji marki Laufen. Firma niedawno poszerzyła ją o nowe pozycje.

Nowoczesne materiały i bryły wanny Val, umywalek, miski WC i bidetu oraz baterii dają nowe opcje stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni relaksu.

Wanna Val stworzona z niezwykle przyjemnego materiału Sentec to propozycja dla ceniących relaks i czas na kąpiel w przestrzennej wannie. Harmonia kształtów, efekt wizualny materiału Sentec i bryły działają na zmysły i zachęcają do korzystania. Regularnym, okrągłym kształtem cechują się także nowe modele umywalek. Te z kolei wykonane są z ceramiki Saphirkeramik, co pozwala tworzyć kształty o subtelnych liniach. Dedykowane nowe baterie i miski WC i bidety sprawiają, ze cała kompozycja jest spójna i harmonijna.

Zaprojektowana przez wybitnego projektanta Konstantina Grcica, kolekcja Val cieszy się dużym uznaniem. Była również wielokrotnie nagradzana. Otrzymała najbardziej prestiżową nagrodą na konkursie iF Design Awards, w Polsce otrzymała godło finalisty konkursu Dobry Wzór 2016.

Potencjał materiału SaphirKeramik®, widać w tej kolekcji poprzez proste linie, bardzo cieniutkie krawędzie i oryginalne dekoracyjne struktury. Seria produktów Val ponadto obejmuje umywalki ścienne, umywalki nablatowe, tacki ceramiczne, meble łazienkowe z kolekcji Space oraz wanny.

KONSTANTIN GRCIC - Monachijski projektant Konstantin Grcic jest nie tylko jednym z najbardziej wpływowych projektantów swoich czasów, jest także znany ze swojej zdolności do rozciągania nowych materiałów i metod produkcji do granic możliwości. Dzięki nowej gamie SaphirKeramik®, projektant dokonał redefinicji i przesunięcia kreatywnych granic ceramiki łazienkowej. Intensywna współpraca rozpoczęła się od projektu SaphirKeramik® i skupiła się na serii spektakularnych studiów koncepcyjnych opartych na umywalkach o dekoracyjnej, funkcjonalnej powierzchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także