×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biuro domowe w stylu skandynawskim

Biuro domowe w stylu skandynawskim

Autor: Wojciech Napora
13 marz 2020 07:38

Meble we współczesnych wnętrzach powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dopasowane do stylu, w jakim urządzono pomieszczenie. Producenci wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom produkują wyposażenie zgodne z obecnymi trendami.

Styl skandynawski na dobre zagościł w naszych wnętrzach. Nic więc dziwnego, że producenci mebli oferują produkty przeznaczone do takich wnętrz. Przykładem jest biurko Omni, które sprawdzi się w biurze domowym urządzonym po skandynawsku.

Nowoczesny mebel

Blat z laminowanej płyty wiórowej, wąskie nogi z litego drewna, funkcjonalny organizer – biurko Omni  to nowoczesny mebel przeznaczony do pracy i nauki.

Mebel przeznaczony do pracy w domowym biurze lub w pokoju ucznia charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem, nawiązującym do skandynawskiej stylistyki. Biurko Omni to połączenie płyty wiórowej ze smukłymi nogami z litego drewna. Wewnątrz biurka znajdują się trzy szuflady, które umożliwią przechowywanie drobnych, podręcznych przedmiotów.

Zobacz także: Meble modułowe. 

Dodatkowo biurko Omni zostało wyposażone w praktyczny organizer – również wykonany z litego drewna, a także w schowek na wszelkiego rodzaju przewody.

Zobacz także: Wybieramy stolik kawowy.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także