PARTNER PORTALU
Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White

Majowe inspiracje w 20 ratach 0% w Black Red White

Autor: Redakcja
19 maj 2015 14:42

Modne i wygodne wnętrze domu możesz urządzić taniej dzięki majowej promocji w Black Red White. Dla Klientów przygotowano obniżki cen asortymentu oraz wygodny system 20 rat 0%. Atrakcyjne oferty czekają do 25 maja.

Urządzanie salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Dzięki Black Red White aranżacja nowoczesnego wnętrza z charakterem może być tania i wygodna. Do 25 maja. Klienci mogą korzystać z obniżek cen, a płatność za zakupy rozłożyć na 20 nieoprocentowanych rat, bez prowizji i bez pierwszej wpłaty.
W majowej ofercie promocyjnej Black Red White Klienci znajdą asortyment do wyposażenia salonu z kolekcji Antwerpen, Raflo czy Fini, a także meble z systemów Bawaria i Koen. Osoby poszukujące
mebli do pokoju młodzieżowego mogą skorzystać z promocji na kolekcję Caps, Indiana oraz Nepo.
Promocyjną ofertą objęte są także meble sypialniane i zestawy wypoczynkowe oraz wybrane kolekcje mebli kuchennych Junona Line, Family Line i Senso Kitchens.
Klienci planujący duże zakupy mogą skorzystać z wygodnego systemu ratalnego. Płatność za zakupy można rozłożyć na 20 rat 0% bez prowizji i bez pierwszej wpłaty. Więcej informacji na temat promocji Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także