PARTNER PORTALU
"Pastel Blush" - meble do przytulnego wnętrza

"Pastel Blush" - meble do przytulnego wnętrza

Autor: mg
05 kwi 2019 16:16

Kolekcja "Pastel Blush" to synergia łagodnych barw i prostych form, w której pastelowe kolory przeplatają się ze złotymi akcentami widocznymi w elementach dekoracyjnych czy w obramowaniu luster. Takie połączenie pozwala uzyskać efekt niewymuszonej elegancji w świeżej i delikatnej odsłonie.

Producent: Miloo Home

"Pastel Blush" to kolekcja kompaktowa, pozwalająca całkowicie wyposażyć wnętrze. W jej skład wchodzą zarówno meble (sofy, fotele, krzesła, stoły, stoliki kawowe, konsole, barki), jak i szeroka gama akcesoriów (poduszki, pledy, zasłony, obrusy, dywany, żyrandole, lampy, wazony, świeczniki, ramki). Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie komponować, aby optymalnie zaaranżować przestrzeń i stworzyć wymarzoną oazę dla domowników. Na uwagę zasługują szlachetne obicia sof wykonane z weluru, dywaniki i poduszki z futra czy pledy lub obrusy bazujące na naturalnych tkaninach. Wygodne, przestronne sofy zyskały nową, łagodna formę. Bujane fotele pojawiły się w bardziej stonowanych barwach, a komody i konsole otrzymały nowe kształty i fronty.

Kolekcja "Pastel Blush" posłuży do stworzenia przytulnego salonu, ale jej poszczególne elementy sprawdzą się także w innych pomieszczeniach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także