PARTNER PORTALU
Szkolne okazje w Black Red White

Szkolne okazje w Black Red White

Autor: Redakcja
13 sie 2015 13:54

Korzystne promocje w Black Red White to doskonała okazja do przeprowadzenia generalnego remontu i pomysłowego urządzenia pokoju ucznia przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Na Klientów czekają atrakcyjne zniżki, a płatność za zakupy można rozłożyć na 10 rat 0% ze spłatą dopiero od 2016 roku.

W promocyjnych cenach zakupić można zarówno pojedyncze biurka z kolekcji Nepo, Kaspian czy Fini, jak i gotowe zestawy, które tworzy biurko z szafą – do wyboru spośród 7 różnych układów. Dzięki obowiązującej promocji, w niższych cenach dostępne są także całe kolekcje młodzieżowe, które dostosowane zostały do potrzeb uczących się dzieci oraz nastolatków. Wyjątkowe meble z systemu Possi, z funkcją samodzielnego projektowania, teraz są tańsze o 10%. Ponadto w ramach obowiązującej promocji można dokonać zakupu krzeseł obrotowych z opcją dostosowania do wzrostu dziecka.
Aktualne zniżki obejmują także meble do pokoju dziennego, m.in. z kolekcji Azteca, Raflo czy Venom, szafy Wektra oraz Colin – niezastąpione w przypadku urządzania garderoby, a także kolekcje mebli sypialnianych. Niższe ceny obowiązują do 7 września.
Więcej informacji na temat najnowszej oferty promocyjnej znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także